Nazywam się Joanna Romanowska.
Z trójmiejskim rynkiem nieruchomości jestem związana od 1997 roku. Poznałam go z perspektywy pośrednika, handlowca, a także dyrektora sprzedaży w firmie deweloperskiej.

Dzięki wieloletniej współpracy z osobami poszukującymi nieruchomości dowiedziałam się, jak czasochłonne i trudne jest wyszukanie odpowiedniego mieszkania czy domu. Wiem, ile emocji i wątpliwości wiąże się z podjęciem decyzji o jego wyborze, ile niewiadomych pojawia się na drodze do zakupu i jak wiele czasu trzeba poświęcić na ich pokonanie.

Zarządzając przez ostatnie lata sprzedażą i marketingiem, doprowadziłam do sprzedania ponad 1600 mieszkań i domów. Nauczyłam się przy tym, ile wysiłku trzeba włożyć w znalezienie nabywcy dla z pozoru perfekcyjnych nieruchomości.

Z wykształcenia jestem prawnikiem i dzięki temu mam świadomość istnienia ryzyka związanego z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Potrafię je dostrzec i zminimalizować – bądź, o ile to możliwe, wyeliminować całkowicie.

Wiem jak sprzedawać nieruchomości. Umiem słuchać ludzi i rozpoznawać ich potrzeby. Lubię poszukiwać najlepszych rozwiązań. We współpracy stawiam na wzajemne zaufanie, uczciwość i lojalność. Dlatego chętnie Ci pomogę, reprezentując All About House.

Joanna Romanowska
licencja zawodowa nr: 22995

 

jesteśmy tu po to by Ci pomóc

Jako członek Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości przestrzegamy KODEKSU ETYKI ZAWODOWEJ POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Pomagamy sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość, kiedy Ty nie wiesz jak, nie masz czasu lub po prostu nie chcesz się tym zajmować. Wiemy, że Twój dom to Twoje całe życie, emocje, wspomnienia, marzenia. Dlatego wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i robimy wszystko by im sprostać. Angażujemy się, dbamy o Twój czas, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Staramy się działać sprawnie i skutecznie, bo liczy się dla nas Twoje zadowolenie z naszej pracy.

Żadna reklama nie zastąpi polecenia innym usługi, która dała Ci satysfakcję.

Złe opinie rozchodzą się błyskawicznie, na dobre trzeba zasłużyć rzetelną i godną zaufania pracą.

To jest właśnie naszym celem: zasłużyć na Twoje zaufanie i dobrą opinię, którą podzielisz się z innymi.

Jakość All about house


indywidualne podejście

20 lat doświadczenia w branży nieruchomości (rynek pierwotny i wtórny)

wsparcie kancelarii prawnej

jasne i przejrzyste zasady współpracy

współpraca z fotografem, architektami wnętrz, ekipą budowlaną i sprzątającą